Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
Kapalı
Başlayın

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen Dropshipping; stok tutmak yerine, gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirerek, ürünleri tedarikçinin deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir. Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir.

Dünyanın en büyük e-ticaret platformu olarak kabul edilen Amazon’da sizde dropshipping iş modelimizle, uzman kadromuzun destekleriyle birlikte hayal ettiğiniz gelirlere ulaşabileceksiniz.

Uzman kadromuzun hazırladığı eğitimlerimizle sizlere e-ticaret bilincini kazandırmanın yanı sıra düzenli olarak satış yapabiliceğiniz bir sistem kurmayı amaçlıyoruz.

Videolu eğitimlerimizin yanı sıra kursiyerlerimize özel sorularınızı çok kısa sürede cevaplayacağımız facebook grubumuz ile sizlere bu süreçte her zaman destek oluyoruz.

Ekva Group olarak sizlere değer katmaya ve kazandırmaya devam edeceğiz.

Eğitim İçeriği

Tümünü Genişlet
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım

About the Instructors

Ticaret hayatı boyunca 3 farklı iş kolunda 4 farklı işletme işletmiş ve ticareti birinci elden öğrenmiştir. E-Ticaret ile tanıştığında Türkiye’deki önde gelen sitelerin hemen hemen hepsinde mağaza yönetimi yapmıştır Amazon ile tanıştığında onu mutlu eden işin bu olduğuna karar vermiştir. Şu an halihazırda Amazon’a yoğunlaşmış, tüm hayatını Amazon’dan elde ettiği gelirle idame ettirmektedir ve iş hacmi hatırı sayılır seviyelere ulaşmıştır. EKVA GROUP bünyesinde danışmanlık hizmeti vermektedir.

Yorumlar

Henüz bu içerik için yorum yok. İlk yorumu yapan sen ol.