Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
Kapalı
Başlayın

Amazon Arbitrage , internet dünyasında gerçekten gelişmekte olan ve potansiyeli yüksek  bir pazardır. Oldukça rekabetçi olduğundan, kesinlikle harika bir iş modeline ihtiyacınız vardır. İşte bu noktada uzman kadromuzla birlikte sizler için hazırladığımız videolu eğitimlerle kendi iş modelinizi kurarak sizde bu pazarda güzel kazançlar elde edebilirsiniz.

Videolu eğitimlerimizin yanı sıra kursiyerlerimize özel sorularınızı çok kısa sürede cevaplayacağımız facebook grubumuz ile sizlere bu süreçte her zaman destek oluyoruz.

Ayrıca günlük minimum %30 kar marjı getirecek yaklaşık 15 ürün vereceğiz ve bu süreçte kullanacağınız yazılımlar da ücretsiz olacaktır.

Ekva Group olarak sizlere değer katmaya ve kazandırmaya devam edeceğiz.

About the Instructors

Abdulgani akdağ,1995 yılında Adana'da doğdu.Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde BESYO okumaktadır.2017 yılında n11 e-ticarete başladı.2017 yılının sonunda Amazon satış platformunda Dropshipping iş modelini yapmaya başladı. 2019 yılına kadar Dropshipping iş modelini devam ettirdikten sonra Online Arbitrage iş modeline başladı ve şuan hala Online Arbitrage iş modelini sürdürmektedir. EKVA group bünyesinde danışmanlik hizmetine devam etmektedir.

Yorumlar

Henüz bu içerik için yorum yok. İlk yorumu yapan sen ol.