Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
Kapalı
Başlayın

20 Milyon Kayıtlı Kullanıcısı,  5 Milyon Mobil App indiren üyesiyle ‘’gittigidiyor’’ Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformlarından biri olarak göze çarpıyor.

Bu platformda artık müşteri olarak değil, bir mağaza sahibi olarak satış yapabileceksiniz.Uzman kadromuzun hazırladığı eğitimlerimizle sizlere e-ticaret bilincini kazandırmanın yanı sıra düzenli olarak satış yapabiliceğiniz bir sistem kurmayı amaçlıyoruz.

Videolu eğitimlerimizin yanı sıra kursiyerlerimize özel sorularınızı çok kısa sürede cevaplayacağımız facebook grubumuz ile sizlere bu süreçte her zaman destek oluyoruz.

Ekva Group olarak sizlere değer katmaya ve kazandırmaya devam edeceğiz.

About the Instructors

1995 İstanbul Doğumlu Onur Türki, Kırklareli Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi – İktisat Bölümü Mezunudur. 2016 yılından itibaren e-Ticaret sektörünün içinde aktif olarak rol almaktadır. Kariyerini daha çok kurumsal firmalarla çalışma yolunda yön vermiştir. Özel Firmalara Danışmanlık-Yönetim ve Organizasyon Bölümü sorumluluğu gibi görevlere Aktif olarak devam etmekle beraber; bilgi birikimi ve tecrübesi ile GİTTİGİDİYOR – N11 – HEPSİBURADA – TRENDYOL – DEKORAZON – ÇİÇEKSEPETİ gibi Web Sitelerinde nasıl satış yapılması gerektiği hakkında firmalara yönlendirme yapmaktadır. Google Partner sayesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini güncel olarak takip ederek firmalara bilgilendirme ve yol haritası çizme konusunda hizmet vermektedir. Pazaryerinden aldığı dönüş ve veriler sayesinde firmaların üretim ve organizasyon kısımlarına da müdahale ederek daha verimli ürünler ortaya çıkmasını sağlayarak piyasa yön vermektedir. Gittigidiyor ile Aktif İş Ortaklığı halen devam etmektedir. Bu sayede Gittigidiyor ile satıcı gelişimi konusunda birlikte çalışarak “İthalat&İhracat Şirket ortağı” olan Onur Türki, 2020 yılı itibari ile halen çalışmakta olduğu Holding ile Kariyerinde bir üst basamağa adım atmıştır.EKVA group bünyesinde danışmanlık hizmeti ile devam etmektedir.
4.3 3 Yorumları

Yorumlar

Kursun Eğitmeni numandede 20 Ekim 2020

Anahtar teslim alanlar için ürünlerin daha hızlı yüklenmesi gerekiyor diye düşünüyorum. Eğitim içeriği tatmin edici.

One person found this helpful
Kursun Eğitmeni furkan akaycan 19 Ekim 2020

hocam oncelikle emeği gecen tüm ekip arkadaşlarınıza cok tessekkur ediyorum mükemmel bir eğitim olduğunu söyleyebilirim.Ek olarak urunlerimize reklam nasıl verilir reklam vermenin avantajları ve dezavanlajlarını belirten bir video çekerseniz cok sevınırım. Tekrardan belirtmek isterim cok başarılı bir ekiple işe başadıgımdan dolayı cok teşekkür ediyorum başarılarınızın devamlılığını diliyorum. Kolay gelsin.

Furkan Akaycan
05444676817

One person found this helpful
Kursun Eğitmeni beyhanyigit 18 Ekim 2020

Merhabalar,
öncelikle elinze emeğinize sağlık… Eğitim kafa karıştırmadan sade bir şekilde aktarılmış. Hepsini akıcı olarak dinleme ve izleme fırsatım oldu bu akşam…
dikkatimi çeken eğitimde aktarılan stockmounth şablonlarından bazıları kendi ekranımdaki şablonla aynı değildi..
Bunun yanı sıra GittiGidiyor un mesaj olarak gönderdiği yasaklı ürünü kaldırma ya da silme işlemi şablon aynı olmadığı için silme gerçekleştirme imkanı vermiyor. Örnek olarak tek bir kaynak seçiliyor ve oradan ürünü bulmak kolay oluyor. Ancak 5 ve daha fazla kaynak kullanan mağaza sahibi yasaklı ürünü silmek için tek tek kaynakları taramak zorunda kalıyor. (tek tek taramama rağmen ürünü bulamadığım için silemedim) İkincisi; GiitiGiiyor da ‘ kategori uyumsuzluğu ‘ sebebi ile
iptal edilen ya da engellenen ürünleri nasıl kategori edileceği veya düzenleneceği anlatılmamış.
Konuya önem verip özellikle uyarmanız nedeni ile bu durum üzerinde duruyorum. Çünkü ürünleri listeledikten sonra birçok mesaj geliyor. hepsi ile ilgili bilmeden işlem yapmak mümkün görünmüyor.
Konu ile ilgili eğitim bölümüne ekleme yapmanız mümkün olabilirse çok sevinirim.

Teşekkürler
Beyhan Yiğit
05312978681

One person found this helpful