Mevcut Durum
Kayıtlı Değil
Fiyat
Kapalı
Başlayın

20 Milyon Kayıtlı Kullanıcısı,  5 Milyon Mobil App indiren üyesiyle ‘’gittigidiyor’’ Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformlarından biri olarak göze çarpıyor.

Bu platformda artık müşteri olarak değil, bir mağaza sahibi olarak satış yapabileceksiniz.Uzman kadromuzun hazırladığı eğitimlerimizle sizlere e-ticaret bilincini kazandırmanın yanı sıra düzenli olarak satış yapabiliceğiniz bir sistem kurmayı amaçlıyoruz.

Videolu eğitimlerimizin yanı sıra kursiyerlerimize özel sorularınızı çok kısa sürede cevaplayacağımız facebook grubumuz ile sizlere bu süreçte her zaman destek oluyoruz.

Ekva Group olarak sizlere değer katmaya ve kazandırmaya devam edeceğiz.

Eğitim İçeriği

Tümünü Genişlet
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım
Ders İçeriği
0% Tamamlandı 0/1 Adım

About the Instructors

1995 İstanbul Doğumlu Onur Türki, Kırklareli Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi – İktisat Bölümü Mezunudur. 2016 yılından itibaren e-Ticaret sektörünün içinde aktif olarak rol almaktadır. Kariyerini daha çok kurumsal firmalarla çalışma yolunda yön vermiştir. Özel Firmalara Danışmanlık-Yönetim ve Organizasyon Bölümü sorumluluğu gibi görevlere Aktif olarak devam etmekle beraber; bilgi birikimi ve tecrübesi ile GİTTİGİDİYOR – N11 – HEPSİBURADA – TRENDYOL – DEKORAZON – ÇİÇEKSEPETİ gibi Web Sitelerinde nasıl satış yapılması gerektiği hakkında firmalara yönlendirme yapmaktadır. Google Partner sayesinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini güncel olarak takip ederek firmalara bilgilendirme ve yol haritası çizme konusunda hizmet vermektedir. Pazaryerinden aldığı dönüş ve veriler sayesinde firmaların üretim ve organizasyon kısımlarına da müdahale ederek daha verimli ürünler ortaya çıkmasını sağlayarak piyasa yön vermektedir. Gittigidiyor ile Aktif İş Ortaklığı halen devam etmektedir. Bu sayede Gittigidiyor ile satıcı gelişimi konusunda birlikte çalışarak “İthalat&İhracat Şirket ortağı” olan Onur Türki, 2020 yılı itibari ile halen çalışmakta olduğu Holding ile Kariyerinde bir üst basamağa adım atmıştır.EKVA group bünyesinde danışmanlık hizmeti ile devam etmektedir.

Yorumlar

Henüz bu içerik için yorum yok. İlk yorumu yapan sen ol.