Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started

Sermayesiz e-ticaret projesiyle hem e-ticaret yapıp hem kendi markanızı oluşturup hem de dijital pazarlama, sosyal medya pazarlama ve satış teknikleri gibi profesyonel eğitimler alacaksınız.

Peki Nedir Sermayesiz E-ticaret Projesi ?

 • Ürün bizden (ürün sermayesine ihtiyacınız yok)
  – Depolama bizden
  – Paketleme bizden
  – Kargo bizden(iade ile uğraşmayacaksınız)
  – Vergi bizden( Verginizi biz ödüyoruz)
  – E-ticaret siteniz bizden
  – Dijital pazarlama eğitiminiz bizden
  – Doğrudan satış ve iletişim eğitiminiz bizden
  – İnstagram yönetim ve işletme hesabı kurulumu eğitiminiz bizden

Sermayesiz e-ticaret projesine dahil olan kişiye istediği domain(alan adı) Örneğin; ahmetinmagazası.com ile içerisinde ürün olan bir e-ticaret sitesi veriyoruz.
Eğitimin içerisinde de dijital pazarlama, instagramda butik oluşturma, müşteri iletişimi, doğrudan satış eğitimi, siteye ve instagram butiğine organik trafik çekme gibi birçok eğitim videosu ile online mağazasını nasıl yöneteceğini öğretiyoruz.
Ve siz sadece satış yapıyorsunuz. Müşteri sizden ürünü aldığında depoda ki ana merkezimize bildirim düşüyor ve biz ürünü hemen müşterinize kargoluyoruz.(Ürünü bizden satın almanıza gerek yok, müşteri bilgilerini iletme gibi uğraşlara girmenize gerek yok.) Böylece gün içinde farklı bir işiniz varken bile sistem tamamen otomatik çalıştığı için ekstra bir iş daha yapabiliyor hale geliyorsunuz.

Nasıl Gelir Elde Edeceksiniz ?

Bizim bayimiz olup doğrudan satış, dijital pazarlama ve online iş yönetim eğitimlerini aldıktan sonra isterseniz bizim ürünlerimizi satarak %50 komisyon kazanabilirsiniz.

Sadece bu değil hiç bir aksiyon almadığınızı düşünelim. Aldığınız dijital pazarlama eğitimi sayesinde instagram butiklerine yada birçok markaya reklam danışmanlığı yapabilirsiniz.

Son olarak sermayesiz e-ticaret projemize katılan bayilerimizi 2 büyük avantaj birden bekliyor.

İlk fırsat; gittigidiyor, n11, trendyol ve hepsiburada gibi pazar yerlerinde bayilerimiz bizim ürünlerimizi de satabilecekler ve bu konuda eğitim alabilecekler.

İkinci fırsat; Amazon, e-bay ve aliexpress gibi yurtdışı pazar yerlerinde de bayilerimiz ürünlerimizi satarak hem e-ihracat yapacaklar hem de döviz kazanma fırsatı yakalayacaklar.

Siz de bu fırsatlardan yararlanmak isterseniz hemen projemize dahil olabilirsiniz !

About the Instructors

5 1 Yorumları

Yorumlar

Kursun Eğitmeni burakyildizoglu 19 Ocak 2021

Diğer online eğitimlerden farkı sermayesiz e-ticaret projesi ile kursiyere uygulama yapabilme ve hayalini hayata geçirebilme fırsatı sunuyor. Kısaca hem araba sürmesini öğretiyor hemde direksiyonun başına geçirerek trafiğe çıkmanızı sağlıyor.

4 people found this helpful